Najczesciej zadawane pytania Otostick

Jak prawidłowo używać korektory Otosick?

1º NAKLEIC PRODUKT W ODPOWIEDNI PUNKT MIEDZY UCHEM I GLOWA

W ZALEZNOSCI OD PUNKTU GDZIE ZOSTANIE NAKLEJONY PRODUKT MOZE WPLYNAC NA DLUGOSC TRZYMANIA SIE NAKLEJKI

MOZNA ZROBIC PROBE ,NALEZY UMIESCIC PRODUKT Z PAPIERKAMI OCHRONNYMI POMIEDZY UCHEM I GLOWA I LEKKIM RUCHEM PRZYCIAGNAC UCHO DO GLOWY TAK ABY UZYSKAC OCZEKIWANY EFEKT.

MOZESZ ROWNIEZ ZOBACZYC JAK SIE TO ROBI DZIEKI NASZYM FILMIKOM NA YOUTUBE LUB NA NASZEJ STRONIE www.

DLACZEGO JEST TO TAK WAZNE? PROSTE,NASZE USZY NIE SA JEDNAKOWE,DLATEGO KAZDY MUSI ZNALESC SWOJ WYGODNY I ODPOWIEDNI PUNKT I PRZYSTOSOWAC GO DO SWOJEJ MORFOLOGI UCHA.

2º WYBRAC RODZAJ OTOSTICK:

JUZ PISALISMY IZ NASZE USZY NIE SA JEDNAKOWE , ROZNIA SIE NIE TYLKO KSZTALTEM ALE TAKZE WIELKOSCIA.

OTOSTICK® JEST PRODUKTEM DLA OSOB POWYZEJ 3 ROKU ZYCIA.

OTOSTICK® BABY,JEST PRZYSTOSOWANY DLA DZIECI OD 3 MIESIACA ZYCIA.ALE ROWNIEZ DLA OSOB DOROSLYCH KTORYCH KSZTALT I WIELKOSC USZU TEGO WYMAGA.

Słyszalem że jest potrzebny tzw. okres adaptacji-czy to prawda?

tAK ,I OKRES TEN JEST ZUPELNIE NORMALNY DLA NOWYCH UZYTKOWNIKOW PRODUKTU.WSZYSTKO ZALEZY OD MORFOLOGI USZU I PUNKTU NAKLEJENIA OTOSTICKU.OKRES TEN NIE POWINIEN PRZEKARACZAC DWOCH MIESIECY.PO OKRESIE ADAPTACJI PRODUKT BEDZIE DLUZEJ TRZYMAL SIE NA UCHU , PONIEWAZ MALZOWINA USZNA BEDZIE ELASTYCZNIEJSZA I LATWIEJSZA DO ADAPTACJI.

POWODZENIA,ZOBACZYSZ BEDZIE OK.

Czas noszenia Otostick

Średni czas noszenia Otostick wynosi od 3 do 7 dni, zależnie od przypadku od charakterystyki każdego rodzaju skóry.

Podobnie jak inne produkty korygujące, w niektórych przypadkach Otostick może wymagać krótkiego okresu adaptacyjnego, który będzie motywowany dwoma różnymi czynnikami:

Charakterystyka każdej chrząstki, zwłaszcza jej twardość, może być konieczna w krótkim okresie czasu do osiągnięcia adaptacji chrząstki do innej pozycji niż zwykle.

Brak doświadczenia początkowego, które uniemożliwia poznanie dokładnego miejsca umieszczenia korektora w uchu.

W przypadku  Otostick Baby, znajdujemy okresy, w których niemowlęta mają zmiany w naturalnym stanie skóry, szczególnie w PH lub obniżaniu obronności z różnych szczególnych powodów, tak że czas adhezji skóry można tymczasowo zmniejszyć. korektor do skóry.

Wskazane jest uważne przeczytanie metody umieszczania wskazanej w prospekcie emisyjnym i obejrzenie wideo umieszczania, które można znaleźć tutaj.

xcxc

Z jakimi sytuacjami mozesz miec doczynienia uzywajac otostick?

UZYTKOWNIK MOZE MIEC ROZNE SYTUACJE ,LATWE W ROZWIAZANIU ,TRZEBA JE TYLKO POZNAC.

 

PMALE PROBLEMY ABY UTRZYMAC MALZOWINE USZNA W PRAWIDLOWEJ POZYCJI.

W niektorych przypadkach potrzebujemy czasu aby ucho dostosowalo sie do nowej pozycji,zaczynajac noszenie korektora od kilku godzin do momentu kiedy powoduje znikomy dyskomfort. w dniach nastepnym nalezy wydluzyc okres noszenia, i tak az do momentu zaniku dyskomfortu..

 

KIEDY PRODUKT ODKLEJA SIE PRZEDWCZESNIE.

OTOSTICK® posiada okres minimalny noszenia 3 dni , w okresie adaptacyjnym jest on krotszy. Nalezy zmieniac korektory co 7 din.Jezeli produkt sie odklejaprzedwczesnie ,nalezy zapoznac sie ponownie z ulotka i powtorzyc opisanekroki. Najczesciej przedwczesne odklejenie nastepuje poniweaz miejsce gdzienaklejamy korektor nie jest dobrze przygotowane,nie jest suche lub zleodtluszczone.Radzimy aby uzywac produktow odpowiednich do kazdegorodzaju skory.

 

ZACZERWIENIENIA I PODRAZNIENIA SKORY.

W Zaleznosci od rodzaju skory , i w przypadku u dzieci nalezy nawilzac miejsce przyklejenia korektora. Radzimy stosowanie hydrozelu ,ktory zaleci ci twoj lekarz lub aptekarz.

Jak stosowac produkt i czym jest?

Otostick® to produkt ktory mozna uzywac sporadycznie w wyjatkowych sytuacjach ,lub ciagle bez wyznaczonego okresu.

Jest to produkt do jednorazowego użytku , czas noszenia jednorazowego to okolo 7 dni (lacznie z prysznicem lub kapileami)Pudelko zawiera korektory na okres miesiąca.

Aby zapoznac sie dokladnie ze skutecznoscia produktu,nalezy przejsc maly okres adaptacyjny (okolo 2 miesiacy)tak aby malzowina uszna przyzwyczaila sie do nowej pozycji wraz z korekterem.Rowniez aby osoba ktora zaklada korektor opanowała technike prawidłowego zakladania produktu ,zgodnie z instrukcja ktora znajduje sie na ulotce.W okresie adaptacyjnym czas noszenia korektora moze byc mniejszy od 7 dni , ale nie we wszystkich przypadkach.